הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ילדי רמב"ם לומדים להתמודד עם סוכרת נעורים דרך משחק מחשב
9.05.17

  

חברת התרופות "סאנופי" מצאה דרך להנעים את זמנם של הילדים המבקרים במכון לסוכרת אנדוקרינולוגיה ומטבוליזם במרכז הרפואי רמב"ם ולסייע להם ולבני משפחותיהם ברכישת ידע בנושא מחלת הסוכרת. החברה תרמה קונסולת משחקים, שתשמש את הילדים לפיצוח "משימת הסוכרת". משחק לימודי חווייתי ראשון בשפה העברית המסייע לילדים עם סוכרת נעורים (סוג 1) לשפר את ידיעותיהם ומודעותם לסוכרת וללמוד להתמודד איתה בדרך חווייתית. המשחק פותח על ידי "סאנופי", כחלק ממחויבותה לשיפור איכות החיים של צעירים עם סוכרת מסוג 1.

 

פרופ' נעים שחאדה, מנהל המכון לסוכרת אנדוקרינולוגיה ומטבוליזם ברמב"ם: "ניהול הסוכרת היא משימה תובענית ומאתגרת למבוגרים, כל שכן לצעירים. המחלה מחייבת משמעת עצמית והתמדה בחתירה לאיזון רמות הסוכר בגוף. הדרך לאיזון מתחילה בהבנת מהות המחלה והפנמת עקרונות הטיפול בה. באמצעות משחק מהנה, לומדים הצעירים להכיר ולזהות תהליכים המתרחשים בגופם, כתוצאה מהשינויים החלים ברמות האינסולין. הצעירים רוכשים כלים מעשיים להתמודדות עם מצבים שונים בבית הספר ומחוצה לה".

 

 

לכתבה ב"רמב"ם >>


 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007