הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הפרעות קשב, אוטיזם, חרדה? הסיבוב שעושים המשווקים על "הספינר"
9.05.17

  

הלהיט החדש שמסתובב ברחבי העולם - "הספינר" - מציף את כיתות הלימוד בישראל, גונב ללא שליטה את המבטים במרחב הציבורי, ושוטף את המדיה החברתית בסרטונים מעצבנים. סביר להניח שתוך זמן קצר הכתבה הזו תהיה היסטוריה רחוקה, וברגעים אלה ממש טרנד ה"ספינר" כבר מחשב את קיצו לאחור בסיבובים מהירים. אבל בינתיים שווה לבדוק האם לסגולות הטיפוליות, המאגיות כמעט, שמיוחסות לו על ידי המשווקים - יש ידיים ורגליים. אדם שיגיח מן הג'ונגל ויתקל ב"ספינר" לראשונה באתר אמזון עלול לחשוב שמדובר בתכשיר רפואי פורץ דרך.

 

 

לכתבה ב"הארץ" >>מאת עידו אפרתי

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007