הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מחקר חדש: נזקי DNA הם הגורם לסממנים נוירולוגים של מחלות השכחה
9.05.17

  

95% ממקרי הדמנציה מופיעים באוכלוסייה מבוגרת ללא קשר ברור לגורמים גנטיים או סביבתיים. על-פי אחת הסברות המקובלות, ההזדקנות נגרמת על-ידי נזק ב-DNA שלא עבר תיקון. מחקר חדש בדק מודל להצטברות מואצת של נזקי DNA במח של עכבר על ידי מחיקת אנזים בשם SIRT6 , אנזים המתקן נזקים ב-DNA. מחיקה האנזים גרמה לליקויי למידה והתנהגות, בד בבד עם עליה במוות של תאים והופעת סמנים נוירו-דגנרטיביים, כמו הצטברות ו-"זרחון" של חלבון בשם,Tau  הידוע כסמן המופיע במחלת האלצהיימר, בדמנציה פרונטו-טמפורלית (Frontotemporal dementia) ובמספר מחלות נוירו-דגנרטיביות נוספות.

 

 

לכתבה >>

 

מאת אוניברסיטת בן גוריון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007