הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הושלמה העסקה למכירת פעילות מדיקל; המניה זינקה בכ-12%
9.05.17

 

מניית חברת המכשור הרפואי מדיקל קומפריישן עלתה בכ-12% בעקבות הודעה על השלמת מכירת נכסי החברה בסכום של 4 מיליון דולר. ההודעה על המכירה מגיעה בעקבות דיווחים קודמים, שלפיהם תימכר מדיקל לפי מחיר של כמה מיליוני דולרים, או תיסגר אם העסקה לא תצא לפועל.

 

מדיקל מסרה כי עלויות העסקה מגיעות ל-800 אלף דולר (עלויות ייעוץ ופוליסת ביטוח מפני תביעות אפשריות של הרוכשת), כך שסכום העסקה נטו לפני מסים הוא 3.2 מיליון דולר. שווי החברה עומד כעת על 9.2 מיליון שקל (2.5 מיליון דולר).

 

 

לכתבה בגלובס >>

 
 
מאת גלי וינרב
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007