הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אלקוברה במו"מ לרכישת החברות תמיר-ביו ונוטריניה
9.05.17

 

הנהלת חברת התרופות אלקוברה והקרן האקטיביסטית ברוש שמחזיקה ב-17% ממניות חברה, הודיעו בסופ"ש על השגת הסכם פשרה נקודתי. שתי החברות היו אמורות להיפגש היום (א') בבית המשפט, על רקע דרישת קרן ברוש לזימון אסיפה כללית באלקוברה ל-23 במאי, בה ביקשה לדון בהחלפת דירקטוריון החברה. אלקוברה טענה כי הדרישה אינה חוקית.

 

במסגרת הפשרה הוחלט כי האסיפה תתקיים ביולי, המועד בו בדרך-כלל עורכת אלקוברה את אסיפתה השנתית, ועד אז, החברה תצטרך להביא לאישור האסיפה כל עסקה מהותית שתבקש לבצע, גם אם מבחינה חוקית ניתן היה לאשר את העסקה בדירקטוריון בלבד.

 

 

לכתבה בגלובס >>

 
 
מאת גלי וינרב
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007