הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קייט פארמה: אחד החולים בניסוי לתרופה לסרטן מערכת הלימפה - מת
9.05.17

 

חברת קייט פארמה (70.9913.19%) של אריה בלדגרין דיווחה על חולה שנפטר בניסוי שערכה החברה בתרופה KTE-C19 לטיפול בסרטן מערכת הלימפה.

קייט פארמה דיווחה בספטמבר אשתקד על הצלחה בניסוי בתרופה KTE-C19 לטיפול בסרטן מערכת הלימפה (לימפומה שאינה הודג'קין) והודיעה בדצמבר של אותה השנה כי הגישה ל־FDA האמריקאי בקשה לרישיון ביולוגי (BLA) עבור KTE-C19 כטיפול לחולים עם סרטן מסוג לימפומה אגרסיבי.

בספטמבר 2016 חברת הביוטק פרסמה תוצאות בניסוי בתרופה, כשעל פי התוצאות, 77% מהחולים הגיבו לטיפול, כשב-47% מהמטופלים נרשמה נסיגה מוחלטת של הסרטן.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>

 
 
מאת דרור רייך
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007