הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"חוסר מקצועיות קיצונית": הפגישה בין נציגי פיליפ מוריס ושר הבריאות התקיימה בלי פרוטוקול ובלי שקיפות
9.05.17

 

הרבה גבות הורמו באחרונה לגבי המדיניות החריגה של שר הבריאות יעקב ליצמן סביב הסיגריה החדשה של חברת פיליפ מוריס, האייקוס. ליצמן החליט על דעת עצמו ובניגוד לעמדת גורמי המקצוע במשרדו שלא להטיל כל רגולציה על הסיגריה החדשה שהחברה מחדירה בימים אלה לישראל, עד להחלטות ה–FDA (מינהל התרופות האמריקאי) בעניין, ונבלם רק לאחר שהוגשו עתירות בנושא לבית המשפט העליון.

 

למדיניות המקלה הזו קדמה פגישה חשאית וחריגה בדצמבר האחרון של ליצמן, יועצו הקרוב מוטי בבצ'יק וראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, פרופ' איתמר גרוטו, עם נציגי ענקית הטבק פיליפ מוריס. הפגישה, שדבר קיומה נחשף במסגרת תחקיר ערוץ 2 על מחדלי המאבק בעישון, התקיימה מתחת לרדאר ובאופן כמעט בלתי פורמלי. דבר קיומה לא התפרסם בהודעה לעיתונות, ולמרות חריגותה של הפגישה אף לא נוהל בה פרוטוקול או סיכום מטעם המשרד. בנוסף, ל–TheMarker נודע כי בפגישה השתתף גם הלוביסט הוותיק מטעם החברה, ארז גילהר, מנכ"ל חברת הלובינג פוליסי.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
 
מאת רוני לינדר-גנץ
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007