הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

buprenorphine מקצרת את משך הטיפול בתסמונת הגמילה מסמים ביילודים
9.05.17

 

טיפול ב- buprenorphineבמקום מורפין עבור תסמונת הגמילה מסמים ביילודים מקצר את משך הטיפול והשהייה בבית החולים, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- New England Journal of Medicine והוצג בוועידה השנתית של ה- Pediatric Academic Societies.

 

63 תינוקות שנולדו במועד ונחשפו חשיפה תוך רחמית ל- opioids והדגימו סימני גמילה, חולקו אקראית לקבלת buprenorphine תת לשוני (מדי 8 שעות) או מורפין פומי (מדי 4 שעות) נוסף לפלסבו. מינון התרופה הופחת בהדרגה עד שהופסק, לאחר שהודגמה יציבות למשך 48 שעות לפחות.

 

חציון משך הטיפול היה 15 ימים בקרב הקבוצה שקיבלה buprenorphine ו- 28 ימים בקרב הקבוצה שקיבלה מורפין וחציון משך האשפוז בבית החולים היה 21 מול 33 ימים. שיעור תופעות הלוואי היה דומה בקרב שתי הקבוצות.

 

  

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007