הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם קללות מגבירות את היכולת הפיזית?
9.05.17

 

מחקר חדשני מאוניברסיטת Keele שבבריטניה מצא כי קללות קולניות עשויות להגביר את הכוח הפיזי.

 

צוות החוקרים ניסה לבחון את השפעת הקללות על היכולת הפיזית במהלך מבחני מאמץ. המחקר כלל שתי זרועות: בזרוע הראשונה השתתפו 29 נבדקים (גיל 21 בממוצע) שעסקו בפעילות פיזית קצרה אך מאומצת על אופני כושר. כל אחד מהמשתתפים ערך שני סבבים, בראשון הם נתבקשו לחזור על קללה קולנית ובשני, על מילה ניטראלית.
 
בחצי השני של המחקר, 52 נבדקים (גיל 19.1 בממוצע) השתתפו בתרגיל שכלל אחיזת ידיים איזומטרית. כל נבדק ביצע את התרגיל 3 פעמים בעודו חוזר על קללה ושלוש פעמים בעודו חוזר על מילה ניטראלית.
 

לאחר ניתוח המידע נצפתה השפעה ברורה: קללות סייעו להפקת הכוח במבחנים האנאירוביים ואפשרו לנבדקים אחיזה חזקה יותר.

 

  

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007