הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תביעה ייצוגית: "מיילן שיחדה את טבע"
4.05.17

 

קרן ההשתלמות של עובדי חברת החשמל הגישה תביעה ובקשה להכיר בה בתביעה ייצוגית נגד מיילן ( 13,490 +1.35% ) ו-16 בכירים בחברה כולל היו"ר רוברט קורי, המנכ"לית הת'ר ברש וסמנכ"ל הכספים לשעבר ג'ון שיהאן. הבקשה, שהוגשה באמצעות עורכי הדין חגי קלעי ואוהד רוזן ממשרד קלעי רוזן ושות', מבקשת לקבוע שהתביעה תוגש בשם מי שרכש את מניותיה של מיילן בין 4 בנובמבר 2015 ועד 30 בינואר 2017 והחזיק בהן החל ב-17 באוגוסט 2016 ועד ל-30 בינואר 2017.

 

הנזק הנטען לקרן ההשתלמות עצמה הוא 986 אלף שקל. התביעה טוענת כי מיילן סיווגה בצורה שגויה את אפיפן כמוצר גנרי אצל רשויות ביטוח הבריאות הסוציאלי בארה"ב (מדיקייר ומדיקייד) כך ששיעור ההנחה שנדרשה לשלם היה 13% בלבד - ולא 23% כפי שהיתה נדרשת לתת אילו סיווגה את התרופה, כיאות, כתרופה מקורית.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007