הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר שינויים בתוויות של מספר תרופות המשמשות לסדציה בילדים
4.05.17

 

ה- FDA אישר שינויים בתוויות של מספר תרופות המשמשות להרדמה כללית וסדציה של ילדים צעירים, לאור האזהרות שפורסמו בשלהי שנת 2016 בנוגע לפוטנציאל של התרופות הללו להשפיע באופן לא רצוי על התפתחות המוח לאחר שימוש ממושך או חוזר.

 

להלן עיקרי השינויים:
 
• אזהרה חדשה מציינת כי חשיפה לתקופות ממושכות או לאורך מספר ניתוחים עשויה להשפיע באופן שלילי על התפתחות המוח בקרב ילדים מתחת לגיל שלוש שנים.
 
• הוסף מידע המתאר מחקרים שנערכו בחיות צעירות או הרות אשר מצאו כי חשיפה לתרופות המשמשות להרדמה כללית וסדציה למשך מעל לשלוש שעות עשויה לגרום לאובדן של תאי עצב במוח המתפתח, כאשר מידע נוסף מחיות צעירות מציע כי אובדן כזה של תאי עצב עשוי לגרום להשפעות שליליות בטווח הארוך על הזיכרון או הלמידה.
 

  

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007