הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תחקיר - הקופקסון של טבע: האם חולים קיבלו זריקות מיותרות?
27.04.17

  

האם המאבק המשפטי שמנהלת חברת התרופות טבע מול חברת פרוניורון הצעירה לשמירה על זכויותיה בקופקסון המיועד למחלות נוספות על טרשת נפוצה עלול לפגוע גם בפעילות הליבה של קופקסון בתחום הטרשת הנפוצה, שכיום מכניסה לחברה כמחצית מרווחיה?

 

קריאה מעמיקה בפרוטוקול המשפט שהתנהל בין החברות, ראיות חדשות שהגישה פרוניורון במסגרת הערעור של טבע על הפסיקה והשוואתן לדברים שאמרו אנשי טבע במשפט שהתנהל לאחרונה בדלוור, ארה"ב, בעניין הקניין הרוחני סביב קופקסון 40 מ"ג - כל אלה מעלים שאלות קשות על התנהלות ענקית הגנריקה ביחס למוצר הדגל שלה ולחולים המשתמשים בו.

  

 

לכתבה ב"גלובס" >> מאת גלי וינרב
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007