הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בלומברג: טבע בוחנת מכירת התרופות נגד סרטן כדי להקטין את החוב
27.04.17

 

חברת טבע בוחנת את מכירת תיק התרופות נגד סרטן שלה כך מדווחת סוכנות הידיעות בלומברג. מכירת תיק התרופות נועדה להקטין את החוב הפיננסי של החברה שהסתכם ב-35.8 מיליארד דולר נכון לסוף 2016 בעקבות רכישתה של חברת אקטוויס ג'נריקס באוגוסט 2016 - תמורת 37 מיליארד דולר.

 

הכנסותיה של טבע משיווק תרופות אונקולוגיות הסתכמו ב-1.1 מיליארד דולר, ירידה של 5% בהשוואה ל-2015. הירידה נבעה מירידה בכמות התרופות שנמכרה כתוצאה מתחרות מוגברת בטיפולים חלופיים.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007