הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע משיקה בארה"ב גרסה גנרית לתרופה של 678 מיליון דולר לשנה
27.04.17

 

חברת טבע השיקה בארה"ב את הגרסה הגנרית של טבליות וייטורין המסייעות בהפחתת כולסטרול. וייטורין היא שילוב של שתי תרופות - simvastatin ו-Ezetimibe - שמשמשות בשילוב עם דיאטה להפחתת רמת הכולסטרול הרע בדם (LDL), ומעלות רמת הכולסטרול הטוב בדם (HDL). כמו כן הן מפחיתות את רמות הטרגיליצרידים (חומצות שומניות רוויות) בדם.

המכירות בארה"ב של וייטורין, שמרחיבה את תיק התרופות של טבע לטיפול בכולסטרול, הסתכמו ב-678 מיליון דולר ב-12 החודשים שהסתיימו בפברואר 2017, על פי נתוני סוכנות המחקר הרפואי IMS.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007