הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תרופה המבוססת על חלבון המלאריה נמצאה יעילה לטיפול גם בסרטן אלים של שלפוחית השתן
27.04.17

 

מחקר חדש מצא כי תרכובת המופקת מחלבון המצוי בפרזיט הגורם למלאריה עוצרת את התפתחותו של סרטן אלים בשלפוחית השתן העמיד לטיפול כימותרפי. החוקרים ציינו כי הממצאים עשויים להוביל לפיתוחו של טיפול חדשני ונחוץ ביותר לסרטן שאינו מגיב לטיפול הסטנדרטי.

 

הטיפול הסטנדרטי ל- (muscle-invasive bladder cancer (MIBC הינו טיפול כימותרפי מבוסס ציספלטין, אף על פי כן, רק כ- 40% מהחולים מגיבים באופן משמעותי לטיפול קו הראשון הנ"ל.

 

המחקר הנוכחי התבסס על מחקר קודם שהדגים כי חלבון הקרוי VAR2CSA – המצוי באופן נורמאלי בפרזיט Plasmodium falciparum – עשוי להכניס את התרופה אל תוך תאי הגידול.

 

החוקרים פיתחו תרופה ניסיונית המשלבת אזורים מסוימים של החלבון VAR2CSA ושלושה תרכובות רעילות לתאי הגידול. כאשר טופלו העכברים בטיפול המשולב, נצפתה השפעה דרמטית: 80% מהעכברים שרדו למשך מעל ל- 70 ימים, בעוד שאף אחד מהעכברים בשלושת קבוצות הביקורת שלא טופלו שרד.

 

  

לידיעה >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007