הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

​מגדל התגליות הרפואיות ברמב״ם יוצא לדרך
20.04.17

  

שיתוף פעולה יוצא דופן יוצא לדרך בימים אלה עם החתימה על מסמך ההבנות בין אוניברסיטת חיפה לקריה הרפואית רמב״ם על הקמת מגדל התגליות הרפואיות בקריה הרפואית רמב"ם. זוהי הפעם הראשונה בה חוברים מרכזי אקדמיה ורפואה מהמובילים בתחומם להקמה של בניין משותף בלב קמפוס רפואי שמטרתו להזניק את המחקר הרפואי-יישומי בישראל.

 

מגדל התגליות הרפואיות בן ה-20 קומות ייבנה במתחם רמב״ם - הקריה הרפואית לבריאות האדם בעלות של 400 מיליון ש״ח, מכספי תרומות שיגויסו במיזם משותף של רמב"ם ואוניברסיטת חיפה. המיזם יאפשר פעילות משולבת של מעבדות המחקר והפיתוח הרפואי של רמב״ם, יחד עם מעבדות הפקולטות למדעי הרווחה והבריאות, הפקולטה למדעי הטבע ותחומים נוספים באוניברסיטת חיפה המשיקים לתחום הרפואי. כמו כן יפעלו במגדל מעבדות של הטכניון וכן חממות טכנולוגיות וגופי מחקר נוספים.

  

 

לכתבה ב"רמב"ם >>


 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007