הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ביולייט פועלת למכירת פעילות לסינים בעשרות מיליוני דולרים
20.04.17

  

נסגרה העסקה לרכישת רשת חנויות הדראגסטורים ניו-פארם על-ידי שופרסל מידי קבוצת המשביר לצרכן. שופרסל, שנמצאת בשליטת דסק"ש מקבוצת אי.די.בי, תשלם 130 מיליון שקל עבור מלוא הבעלות על ניו-פארם.

כמו כן, נקבע כי במסגרת העסקה תקבל ניו-פארם החזר חוב של 12 מיליון שקל מחברת המשביר בתי כלבו (חברה-בת של המשביר לצרכן).

 

העסקה כפופה לאישור הממונה על ההגבלים העסקיים בתוך 3 חודשים (עם אפשרות להארכה בחודש נוסף בתנאים מסוימים), ואם האישור לא יתקבל, יתבטל ההסכם - "אלא אם הצדדים יסכימו על הארכת התקופה".

 

 

לכתבה ב"גלובס" >> מאת גלי וינרב
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007