הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הנחיות חדשות של ה- USPSTF יפחיתו את שיעור המטופלים בסטטינים
20.04.17

 

ההיענות להנחיות לטיפול בסטטינים שפורסמו על ידי ה- U.S. Preventive Services Task Force בשנת 2016 עשויה להפחית את שיעור האמריקאים המתחילים לקבל טיפול בתרופות הללו בכ-9 מיליון איש, זאת בהשוואה להיענות לקווים המנחים שפורסמו בשנת 2013 על ידי ה- American College of Cardiology וה- American Heart Association. אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם ב- JAMA.

 

ה- ACC וה- AHA ממליצים על תחילת טיפול בסטטינים עבור מטופלים המציגים סיכון של 7.5% לפחות ללקות בתוך 10 שנים במחלה קרדיווסקולארית טרשתית, בעוד שה- USPSTF ממליץ לשקול טיפול בססטינים רק כאשר הסיכון המוצג הוא 10% ומעלה, וכאשר קיים גורם סיכון קרדיווסקולארי אחד לפחות.

 

המחקר שהתבסס על מידע מה- National Health and Nutrition Examination Survey מצא כי באם אוכלוסיית המחקר הייתה עוקבת אחר הנחיותיו של ה- USPSTF, 16% היו מתאימים לטיפול בסטטינים בעוד שאם אותה אוכלוסייה הייתה עוקבת אחר הקווים המנחים של ה- ACC/AHA, השיעור היה גדל ל- 24%, מספר שווה ערך ל- 17 מיליון ו- 26 מיליון מטופלים חדשים, בהתאמה. מרבית הפער הורכב ממבוגרים מתחת לגיל 60 ומחולי סוכרת.

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007