הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"התשוקה האדירה" של פרופ' מיכל שוורץ ניצחה את המוסכמות - ונותנת תקווה לחולי אלצהיימר
18.04.17

 

באמצע הראיון עם פרופ' מיכל שוורץ, נכנס לחדרה במכון ויצמן ד"ר אורי נבו, סטודנט שלה בעבר וכיום מאנשי הסגל הבכיר באוניברסיטת תל אביב. "אני במקרה בסביבה אז קפצתי להגיד שלום", הוא אומר בחיוך, ומוסיף שיש שמועה שהיא קיבלה בפעם השנייה את מענק ERC (European Research Council) לחוקרים בכירים - והוא בא לברך.

 

נבו מתכוון למענק הדגל של תוכנית המסגרת למרכז ופיתוח של האיחוד האירופי בקטגוריה של חוקרים בכירים (Advanced). המענק, בסך 2.5 מיליון יורו, ניתן הפעם לשוורץ וצוותה על הרעיון לפיתוח תרופה למחלת אלצהיימר.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת אפרת נוימן
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007