הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מגמות בשיעורי התמותה והתחלואה הקרדיווסקולארית בקרב חולי סוכרת סוג 1 ו- 2
18.04.17

 

שני מחקרים חדשים שפורסמו ב-New England Journal of Medicine בחנו את שיעורי ההמצאות של מחלת הסוכרת בקרב צעירים ואת התמותה הנלווית אליהם כפי שתועדה במהלך העשורים האחרונים.

 

המחקר הראשון שנערך בארה"ב מצא כי שיעור ההיארעות של סוכרת מסוג 1 ו- 2 בקרב ילדים ומתבגרים אמריקאים גדל באופן מובהק משנת 2002 עד שנת 2012 ובאופן ספציפי גדל שיעור ההיארעות של סוכרת סוג 2 מ- 9.0 ל- 12.5 מקרים פר 100,00 צעירים. הגידול המשמעותי ביותר נצפה בקרב קבוצות מיעוט אתניות.

 

המחקר השני שנערך בשוודיה מצא כי שיעורי התמותה מכל הסיבות ועקב תחלואה קרדיווסקולארית פחתו משנת 1998 לשנת 2014 בקרב אנשים עם וללא סוכרת, אך במידה קטנה יותר בקרב חולי סוכרת סוג 2 בהשוואה לנבדקים מקבוצת הביקורת.

 

 

 

לידיעה 1 >>


לידיעה 2 >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007