הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

החרם על שומן הטראנס הביא לירידה בשיעורי האשפוז עקב תחלואה קרדיווסקולארית בניו-יורק
18.04.17

 

הפסקת השימוש בשומן הטראנס בחלק ממחוזות ניו-יורק הביא לצניחה בשיעור האשפוזים עקב תחלואה קרדיווסקולארית, כך מדווח ה- JAMA Cardiology.

 

החוקרים השוו את שיעורי האשפוז עקב אוטם שריר הלב ושבץ במחוזות ניו-יורק שהטמיעו את איסור השימוש בשומן הטראנס ובמחוזות שלא הטמיעו את האיסור. המחוזות שהגבילו את השימוש בחומצות השומן הדגימו ירידה של 6% בשיעורי האשפוז בהשוואה למחוזות שלא הגבילו את השימוש, וזאת לאחר תקנון למגמת הדעיכה בשיעורי האשפוז הנצפית ברחבי המדינה. ההבדלים הפכו מובהקים סטטיסטית שלוש שנים לאחר הטמעת החרמות והיתרונות שנצפו היו דומים בקרב גברים ונשים כאחד.

 

יש לציין כי בשנת 2015, ה- FDA חייב את יצרני המזון להסיר שומנים מוקשים למחצה ממוצריהם עד אמצע שנת 2018. השומנים הללו מהווים מקור דיאטטי עיקרי לחומצות שומן טראנס.

 

 

  

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007