הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טקסס מדווחת על שיעור מקרי החזרת הגבוה ביותר מזה 20 שנים
18.04.17

 

מחלקת הבריאות בטקסס מדווחת על השיעור הגבוה ביותר של מקרי חזרת במדינה מזה שני עשורים. עד כה השנה דווחו 221 מקרים, השיעור הגבוה ביותר מאז שנת 1994 בה תועדו 234 מקרי תחלואה.

 

מספר התפרצויות ברחבי המדינה מצויות תחת חקירה, כולל התפרצות פוטנציאלית באי דרום פאדרה, אתר נופש פופולארי לחופשות האביב של סטודנטים. 13 מקרי חזרת דווחו בקרב המבקרים באי בין ה- 8 וה- 22 לחודש מרץ. החולים היו משש מדינות כולל טקסס. הסטאטוס החיסוני של הנדבקים לא דווח.

 

מחלקת הבריאות ממליצה לרופאים לשקול תחלואה בחזרת בקרב חולים המציגים סימפטומים מתאימים ואשר טיילו מחוץ למדינה, בעיקר לאי דרום פאדרה כמו גם בקרב חולים שבאו במגע עם אדם החולה בחזרת.

 
 

  

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007