הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

1 מתוך כל 10 תינוקות ועוברים אמריקאים שנחשפו לנגיף הזיקה סובלים ממומים מולדים
9.04.17

 

10% מהתינוקות האמריקאים שנחשפו לנגיף הזיקה במהלך ההיריון נולדו עם מומים מולדים, כך עולה ממחקר שפורסם ב- MMWR . כאשר הניתוח הוגבל לזיהומים בטרימסטר הראשון, השיעור אף גדל ל- 15%.

 

בהתבסס על מידע שסופק על ידי ה- U.S. Zika Pregnancy Registry חישבו החוקרים כי שיעור ההימצאות של עוברים ותינוקות עם אב-נורמאליות מוחית הקשורה לזיהום בזיקה או microcephaly גבוהה ביותר מפי 30 בהשוואה לשיעור שנצפה בשנים שקדמו להופעתו של הנגיף.
 

רק רבע מהתינוקות שנחשפו לנגיף בעודם ברחם עברו בדיקות הדמיה נוירולוגיות לאחר הלידה. החוקרים ציינו כי microcephaly ומומים מולדים אחרים לא תמיד מופיעים מייד לאחר הלידה ולכן ה- CDC ממליץ על מעקב נוירולוגי הכולל בדיקות הדמיה.

 

במהלך חודש מרץ האחרון, 1600 הריונות בארה"ב הדגימו ראיות כי נחשפו לנגיף הזיקה.

 

  

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007