הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מזור רובוטיקה מכרה 6 מערכות חדשות ברבעון הראשון - הצבר עומד על 14 מערכות
6.04.17

 

מזור רובוטיקה מפרסמת תחזית הכנסות לרבעון הראשון, במקביל לנתוני המערכות שמכרה במהלך התקופה: החברה צופה הכנסות של כ-11.5 מיליון דולר בסיכום שלושת החודשים הראשונים של השנה, בהשוואה ל-6.4 מיליון דולר בתקופה המקבילה בשנה שעברה.  

 

במהלך הרבעון קיבלה החברה הזמנות לשש מערכות הדגם החדש Mazor X בארה"ב. שתיים מההזמנות האמורות הנן למעשה מלקוחות שרכשו בעבר את מערכת הרנסאנס של מזור ושפונים עתה להחליפה במערכת החדשה יותר. ברבעון המקביל ב-2016 דיווחה על הזמנות של 5 מערכות רנסאנס. עוד עדכנה מזור על קבלת הזמנה לשדרוג מערכת רנסאנס לניתוחי מוח בשוק הבינלאומי - ההזמנה הועברה גם היא במהלך הרבעון הראשון.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>

 

 

מאת מיקי גרינפלד

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007