הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מייקל היידן ורוב קורמנס: הפוטנציאל של אוסטדו הוא 700-600 מיליון דולר
6.04.17

 

קבלת האישור לשיווק התרופה אוסטדו (Austedo) לטיפול בתסמונת של מחלת הנטינגטון זכה לתגובה מאופקת מהשוק. מניית טבע עלתה ב–0.9% בלבד, ונראה שציפיות השוק מהתרופה אינן גבוהות.

 

מייקל היידן, מנהל המו"פ הגלובלי של טבע, ורוב קורמנס, מנכ"ל טבע תרופות מקוריות וממותגות, אופטימים הרבה יותר בנוגע לתרופה זו ולפוטנציאל המסחרי של התרופה לטיפול בדסקינזיה מאוחרת (הפרעות תנועה לא רצוניות, שהן תוצאה של טיפול בתרופות אנטי פסיכוטיות) ובתרופות למחלת פרקינסון.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007