הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

יעילות החיסון נגד שפעת למניעת תמותה בקרב ילדים: 2010-2014
6.04.17

 

נראה כי החיסון נגד שפעת מפחית באופן מובהק את הסיכון לתמותה הקשורה לנגיף האינפלואנזה בקרב ילדים, אך כמחצית מהילדים אינם מקבלים את החיסון באופן שגרתי, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת Pediatrics.

 

בהתבסס על מידע לאומי המתעד תחלואה בשפעת כמו גם תיקים רפואיים אישיים, בדקו החוקרים כ- 300 מקרי מוות הקשורים לנגיף האינפלואנזה שאירעו בקרב ילדים מגיל שישה חודשים ועד שבע עשרה שנים, בין השנים 2010 ו- 2014. רק 26% חוסנו נגד שפעת.
 

מחצית ממקרי המוות אירעו בקרב ילדים המצויים בסיכון גבוה ומציגים מחלות רקע כגון מחלות ריאה כרוניות או מחלות לב. הערכות שונות העידו כי החיסון הפחית את הסיכון לתחלואה הקשורה לשפעת בכמחצית בקרב ילדים בסיכון גבוה ובשני-שליש בקרב ילדים ללא מחלות רקע.

 

החוקרים סיכמו: "הממצאים מדגישים את הצורך לשפר את שיעור ההיענות לחיסון נגד שפעת, בעיקר בקרב ילדים המצויים בסיכון מוגבר לסבול מסיבוכים הקשורים למחלה."

 

 

  

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007