הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חיסון נגד Tdap הניתן במהלך ההיריון, מגן על העובר מפני שעלת
6.04.17

 

קבלת החיסון (tetanus toxoid, reduced diphtheria toxoid, and acellular pertussis (Tdap במהלך ההיריון מפחיתה את הסיכון של התינוק לחלות בשעלת במהלך שנת חייו הראשונה. אלו ממצאיו של מחקר רטרוספקטיבי חדש שפורסם בכתב העת Pediatrics.

 

במסגרת המחקר נבדקו כמעט 150,000 ילדים שנולדו בין השנים 2010-2015. 46% מהאמהות של אותם ילדים חוסנו במהלך הריונן. סה"כ, כ- 100 תינוקות חלו בשעלת במהלך שנת חייהם הראשונה. החיסון הדגים יעילות משוערת של 69% לאורך שנת החיים הראשונה ושל 91% במהלך שני החודשים הראשונים לחיים.

 

החוקרים סיכמו כי ממצאי המחקר תומכים בהמלצות הנהוגות בארה"ב כי על כל אישה לקבל את החיסון Tdap בכל היריון.

 

 

  

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007