הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

התקנים אלקטרוניים לבישים משפרים את סיכויי ההישרדות של חולים ב- Glioblastoma
6.04.17

 

התקנים לבישים המשדרים שדות אלקטרוניים דרך הגולגולת מסייעים להאריך את תוחלת החיים של חולים שאובחנו לאחרונה עם glioblastoma ומקבלים טיפול כימותרפי נלווה, כך על פי ממצאים חדשים שהוצגו בוועידה השנתית של ה- American Association for Cancer Research. ההתקן Optune המופעל על ידי החולה משדר שדות אלקטרוניים משתנים באופן המשכי, השדות פוגעים בתהליכי המיטוזה וההתחלקות של תאי הגידול.
 

במחקר שמומן על ידי התעשייה השתתפו כמעט 700 מבוגרים שהשלימו כימו-רדיו-תרפיה עקב glioblastoma. החולים חולקו בצורה אקראית לקבלת טיפול נלווה ב- temozolomide בלבד או בשילוב עם ההתקן Optune. חציון ההישרדות ללא המשך התקדמות המחלה היה ארוך יותר בקרב המטופלים בהתקן (6.7 מול 4.0 חודשים). באופן דומה, שיעורי ההישרדות לאחר שנתיים היו גבוהים יותר בקרב המטופלים בהתקן (43% מול 31%), כמו גם שיעורי ההישרדות לאחר 5 שנים (13% מול 5%).

 

חולים שלבשו את ההתקן מעל ל- 18 שעות ביום הדגימו פרוגנוזה טובה יותר בהשוואה לחולים שלבשו את ההתקן פרקי זמן קצרים יותר.

 

עלות הטיפול ב- Optune נעה סביב $21,000 לחודש.

 

 

  

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
06/04/17, 15:34
22
בכמה זמן האריך הטיפול את תוחלת חיים ?
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007