הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

צוותי הרפואה לרוב אינם שואלים לגבי קיום הילולות שתייה
6.04.17

 

רק אחד מתוך כל שלושה מבוגרים נשאל לגבי הילולות שתייה במסגרת הבדיקות התקופתיות, כך על פי מחקר שפורסם ב- MMWR, וזאת למרות שה- U.S. Preventive Services Task Force ממליץ כל תשאול רוטיני לגבי צריכה חריגה של אלכוהול.

 

בהתבסס על מידע משנת 2014 שנאסף מה- Behavioral Risk Factor Surveillance System בדקו חוקרי ה- CDC באיזו תדירות מבוגרים מ- 17 מדינות ומחוזות שבקולומביה נשאלו לגבי צריכת אלכוהול במסגרת הבדיקות התקופתיות שעברו.

 

כ- 78% דיווחו כי נשאלו על צריכת אלכוהול באמצעות טופס או על ידי אדם, אך רק 33% נשאלו לגבי הילולות שתייה. מבין ההוללים, 37% בלבד קיבלו מידע בנוגע לסיכוני הבריאות הקשורים לשתיה מופרזת ורק 18% קיבלו המלצות להפחתת צריכת האלכוהול או להימנע מצריכת אלכוהול. גברים נטו להישאל ולקבל מידע בתדירות גבוהה יותר בהשוואה לנשים.

 

 

  

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007