הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קבוצות אתניות מסוימות מציגות סבירות גבוהה יותר להדגים אב נורמאליות קרדיומטאבולית גם במשקל נורמאלי
6.06.17

 

על BMI לצורך בדיקות סקר להמצאות אב נורמאליות קרדיומטאבולית עשויה להביא לפספוס של מבוגרים מקבוצות אתניות מסוימות המצויים בסיכון, כך מציע מחקר חדש שפורסם ב- Annals of Internal Medicine.

 

במסגרת המחקר נותח מידע שכלל כ- 7,600 מבוגרים אמריקאים בגילאים 45-84. הקוהורט הורכב מלבנים, שחורים, היספאנים, דרום-אסייתים וסינים אמריקאים. אבנורמאליות קרדיומטאבולית הוגדרה כהמצאות של שני גורמים לפחות מהגורמים הבאים: רמה נמוכה של HDL, רמה גבוהה של טריגליצרידים, רמה גבוהה של גלוקוז בדם ולחץ דם גבוה.

 

כ- 21% מהנבדקים הלבנים במשקל נורמאלי הציגו אבנורמאליות קרדיומטאבולית, בהשוואה ל- 31% מהשחורים, 32% מהסינים, 39% מההיספאנים, ו- 44% מהדרום אסייתים. הבדלים בדמוגרפיה, בהתנהגות ושומן גוף אקטופי לא השפיעו על ההבדלים בין הקבוצות האתניות השונות.

 

  

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007