הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קנאביס רפואי, ביטוחים ועוד: כך מימנתם הוצאות בריאות במיליוני שקלים ל-600 אח"מים (ולמשפחות שלהם)
4.04.17

 

התורים במערכת הבריאות עדיין ארוכים, חדרי המיון עדיין מתפקעים בכל חורף, "הזקנה" עדיין שוכבת במסדרון, והצוותים הרפואיים עדיין סובלים מאלימות, בזמן ששר הבריאות טוען כי אין לו כסף לממן שמירה עליהם. אבל במשרד הבריאות מוצאים בכל שנה מיליוני שקלים למימון של טיפול רפואי וסיעודי, ביטוחי בריאות לטיולים בחו"ל, סוללות למכשירי שמיעה, דמי הבראה ופיצויי פיטורים למטפלים סיעודיים - ובשנה האחרונה גם קנביס רפואי - לקבוצה קטנה ומיוחסת של מטופלים.

 

מדובר בקבוצה מורמת מעם, הכוללת נושאי משרה בכירה בדימוס - ובהם כאלה שכיהנו בעבר כחברי כנסת, שרים וסגני שרים, נשיאי המדינה (בהווה ובעבר), שופטים בבית המשפט העליון, ראשי ממשלה, יושבי ראש הכנסת, מבקרי המדינה, רבנים ראשיים, נגידי בנק ישראל, נציבי מס הכנסה ונציבי שירות המדינה. ההטבה לא חלה רק עליהם, אלא גם על בני או בנות זוגם וילדיהם הסמוכים על שולחנם - ובסך הכל כ-600 איש הזכאים על פי חוק להחזר נדיב של הוצאות רפואיות וסיעודיות, למשך כל ימי חייהם.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת טלי חרותי-סובר
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007