הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סלקט שוב מזנקת: אישור פטנט באירופה מקפיץ את המניה ב-19%
4.04.17

 

מניית סלקט ביומד שוב מזנקת. מחיר המניה מטפס כעת בבורסה בתל אביב ב-19% במחזור של יותר ממיליון שקל, לאחר שהחברה דיווחה לפני זמן קצר כי קיבלה אישור לרישום הפטנט לטכנולוגיה שלה באירופה. הזינוק הנוכחי מגיע לאחר שבשבוע שעבר זינקה החברה ב-60% ביום, אך לאחר מכן נסוגה מעט, וזאת בעקבות דיווח על התקדמות בניסוי שבו היא משתתפת בקרב חולי סרטן דם בבית החולים רמב"ם.

 

ההודעה (Notice of Allowance) נוגעת להתוויות שימוש רחבות בטכנולוגיית ApoGraft לברירת תאי גזע שפותחה בסלקט - לצורך הגנה בפני דחיית איברים מושתלים ומפני סיבוכים אחרים בתהליך ההשתלה, כמו גם לטיפול בסוכרת נעורים ומחלות מעיים. החברה דיווחה לפני חודשיים וחצי על אישור דומה ממשרד הפטנטים האמריקאי, דיווח שהזניק את את מניית החברה ביותר מ-100%.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת אורי תומר
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007