הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

GSK תובעת את טבע על הפרת פטנט על תרופה של 472 מיליון דולר
4.04.17

 

חברת גלקסוסמית'קליין הגישה בשבוע שעבר תביעה נגד חברת טבע בבית המשפט הפדרלי בדלוור, ארה"ב.

גלקסו טוענת בתביעה שבקשתה של טבע לשווק גרסה גנרית של Flovent HFA לטיפול בחולי אסתמה שזקוקים לטיפול אוראלי בקורטיקוסטירואידים מפרה פטנטים שרשמה ומגנים על התרופה מתחרות עד 2023 ועד 2026.

 

 המכירות בארה"ב של התרופה הסתכמו ב-472 מיליון דולר ב-2016. בעקבות הגשת התביעה, התחילה תקופה של 30 חודשים שבמהלכם נאסר על רשות המזון והתרופות האמריקאית (FDA) לאשר לטבע את שיווקה של גרסה גנרית של Flovent HFA, אלא אם בית המשפט יפסוק קודם לכן שהפטנטים שמגנים על התרופה אינם תקפים.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007