הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כלל ביוטכנולוגיה מעלה הילוך בוול סטריט: תנפיק את גמידה סל וביוקנסל בנאסד"ק
4.04.17

 

חברת כלל ביוטכנולוגיה, שבשליטת לן בלווטניק, מתכננת להנפיק בנאסד"ק בחודשים הקרובים את החברה הבת ביוקנסל ואת החברה המוחזקת גמידה סל. שתי חברות נוספות בקבוצה שצפויות לצאת להנפקה, אם תנאי השוק יהיו נוחים, הן החברות המוחזקות Neon ו–Luc. אם ביוקנסל תירשם למסחר בנאסד"ק, היא תימחק מהמסחר בתל אביב.

 

ביוקנסל (57%), שנסחרת בשווי של 93 מיליון שקל, פיתחה את התרופה BC 819 לטיפול סלקטיבי בסרטן שלפוחית השתן. באחרונה רכשה קרן Edgewater Partner 26% ממניותיה ב–5 מיליון דולר — לפי שווי חברה של 19.2 מיליון דולר — מידי הקרנות Palisade ו–Patata Bereoa. הקרנות התחייבו לרכוש מניות ביוקנסל ב–5 מיליון דולר בהנפקה לציבור ובמחיר מקסימלי של 26 סנט, שנמוך ב–30% ממחיר המניה בפתיחת המסחר אתמול. ביוקנסל אמורה להתחיל במחצית השנייה של 2017 ניסוי קליני בשלב השלישי והמכריע ב–BC 819.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007