הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע קיבלה אישור FDA לתרופה מקורית למחלת הנטינגטון
4.04.17

 

ycg קיבלה כצפוי את אישור מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) לתרופת מקור להנטינגטון, בשם 'AUSTEDO'. מדובר בטבליות לטיפול בכוריאה (מחולית) הקשורה במחלת הנטינגטון, שהוא המוצר השני בלבד אשר אושר למחלת הנטינגטון.

 

הנטינגטון היא מחלה ניוונית נדירה וקטלנית, המשפיעה על יותר מ-35,000 איש בארה"ב. כוריאה – תנועות פיתוליות, אקראיות, פתאומיות ובלתי רצוניות – הינה אחת הסממנים הפיזיים הבולטים של המחלה וקיימת בקרב כ-90% מהמטופלים. מחיר המכירה של 'AUSTEDO' יהיה כ-95 אלף דולר לעומת מחיר מכירה של כ-150 אלף דולר לקסנזין המתחרה.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>


 
מאת דרור רייך
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007