הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חיסון נגד HPV בהיריון אינו מסכן את העובר
4.04.17

 

חשיפה לחיסון המרובע נגד HPV בהיריון אינה מסכנת את ההיריון או העובר, כך עולה ממחקר חדש שנערך בדנמרק בין השנים 2006 ו- 2013 ופורסם ב- New England Journal of Medicine.

 

במסגרת המחקר הושוו כ- 1700 הריונות במהלכם ניתן חיסון נגד HPV עם כ- 6700 הריונות במהלכם לא התרחשה חשיפה שכזו. לא נמצא קשר בין קבלת החיסון ובין עלייה מובהקת סטטיסטית בסיכון לכל אחד מהמדדים הבאים: הפלה ספונטנית, לידה שקטה, מומים מולדים חמורים, לידת תינוק קטן לגיל ההיריון, משקל נמוך בלידה, או לידה מוקדמת.

 

המחקר מומן על ידי ה- Novo Nordisk Foundation והמועצה הדנית למחקר מדעי.

 

  

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007