הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

השוואה בין פיגום ביולוגי נמס וסטנט מתכתי ל- PCI
4.04.17

 

ממצאים חדשים מוסיפים לחששות ההולכים ומצטברים בנוגע לשיעור הגדל והולך של היווצרות קרישי דם סביב ההתקן בקרב חולים שקיבלו פיגום וסקולארי ביולוגי נמס במהלך percutaneous coronary intervention.

 

במסגרת המחקר שמומן על ידי התעשייה, יותר מ- 1800 מבוגרים שהתעתדו לעבור PCI חולקו אקראית לקבלת everolimus-eluting bioresorbable vascular scaffold או everolimus-eluting metal stent. שיעור ההיארעות בתוך שנתיים של מדד המחקר העיקרי – שיעור משולב של מוות כתוצאה מגורם לבבי, אוטם שריר הלב הקשור לכלי הדם המטופל, או רה-וסקולריזציה בכלי הדם המטופל – היה דומה בקרב שתי הקבוצות (11.7% מול 10.7%, בהתאמה). אף על פי כן, שיעור היארעות קרישי הדם סביב הסטנט היה גבוה כמעט פי ארבע בקרב החולים שקיבלו את הפיגום הנספג (3.5% מול 0.9%).

 

  

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007