הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר תרופה חדשה לטיפול ב- multiple sclerosis
4.04.17

 

ה- FDA הודיע כי אישר את הנוגדן החד שבטי (ocrelizumab (Ocrevus – הניתן בזריקה לטיפול ב- primary
(progressive multiple sclerosis (PPMS וב- relapsing MS במבוגרים. הטיפול מקטין את אוכלוסיית תאי ה- B באמצעות קישור ל- CD20.

 

האישור מתבסס על שני מחקרים שנערכו לאחרונה וכללו כ- 1700 חולים עם relapsing MS. החולים שחולקו אקראית הציגו הפחתה של 47% בשיעור ההרעה במצב המחלה, הפחתה של 40% בהתקדמות המוגבלות ומעל ל- 95% הפחתה בהיארעות הנגעים החדשים לאחר 3 חודשים, בהשוואה לחולים שקיבלו מימון גבוה של interferon.

המחקר שעסק ב- PPMS מצא כי 33% מהחולים שקיבלו ocrelizumab הדגימו התקדמות במוגבלות לאחר 3 חודשים בהשוואה ל- 39% מהמטופלים בפלסבו.

 

Ocrelizumab עשויה לגרום לתופעות לוואי הכוללות בצקת בגרון ובלוע, ירידה בלחץ הדם ודפיקות לב מהירות. הטיפול עשוי להעלות את הסיכון לסרטן, בעיקר סרטן שד, אך מרבית תופעות הלוואי שנצפו היו בדרכי הנשימה ובעור.

עלות התרופה הינה כ- $65,000 לשנה.

 

 

  

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007