הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בתוך שנתיים נרשמה עליה של עשרות אחוזים בטיפול בשבץ מוחי
2.04.17

  

אירוע מוחי הינו מגורמי הנכות הנפוצים ביותר בעולם המערבי ואחד משלושת הגורמים השכיחים לתמותה. הזמן שחולף הוא גורם מכריע בטיפול בשבץ המוחי ובמקרים רבים הוא ההבדל בין חיים ומוות. בשנתיים האחרונות נרשמה ברמב"ם עליה של עשרות אחוזים במתן טיפול במקרי שבץ מוחי, הן תרופתי הן בצנתור והן בשילוב של שניהם, כאשר המשמעות היא תקווה ליותר אנשים להינצל מהשלכות הלא פשוטות של המחלה.

 

הסבר למגמה, לפי מומחי רמב"ם, היא המודעות שהולכת ומתפתחת בקרב הציבור והצוותים הרפואיים לחשיבות הגעת החולים בפרק זמן סביר מרגע תחילת האירוע, אל בית החולים. הנתונים נחשפו ביום עיון שנערך בשבוע שעבר ברמב"ם תחת הכותרת: "גישה מודרנית לאבחון וטיפול של אירוע מוחי איסכמי חריף" ובו לקחו חלק מומחים המעורבים בטיפול בשבץ מרמב"ם ומחוצה לו. 

 
  

לכתבה ב"רמב"ם >>


 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007