הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בית חרושת לדם
2.04.17

 

בכל שנה ניתנות ברחבי העולם כ-85 מיליון מנות דם לפצועים, מנותחים, חולים באנמיה קשה ועוד. מה קורה כאשר המנות בבנק הדם אוזלות, או שהחולה הוא בעל סוג דם מיוחד שקשה למצוא לו תורם מתאים? לעיתים נוצרת בעיה. הפתרון עשוי להגיע מפיתוח חדש של מדענים מאוניברסיטת בריסטול בבריטניה: תאי גזע החיים ומתחלקים ללא הפסקה, ומסוגלים לייצר כמות גדולה של תאי דם אדומים שאפשר להשתמש בהם לצורך עירויי דם.

 

 

 

לכתבה במכון דוידסון >>

 

 

מאת ד"ר יונת אשחר

 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007