הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מדיקל של מורי ארקין: אם הפעילות לא תימכר, נשקול את סגירתה
2.04.17

  

חברת המכשור הרפואי מדיקל קומפריישן  הודיעה כי היא בוחנת כעת שתי חלופות - מכירה של נכסי החברה או הפסקת פעילותה. המכירה, אם תתקיים, צפויה להניב מיליוני דולרים בודדים. מניית החברה נחתכה היום בכמעט 40%, ושווי החברה ירד ל-6 מיליון שקל בלבד.

 

חברת מדיקל קומפריישן נמצאת בשליטת קרן אקסלמד של מורי ארקין וד"ר אורי גייגר (34.4%), ילין (15.8%), פונטיפקס (9%), מגדל (7%) וניסן תעשיות (5.27%).

 

מדיקל קומפריישן, שהונפקה בתל-אביב ב-2006, פיתחה מכשיר למניעת קרישי דם בניתוחים אורתופדיים. כיום נהוג לתת תרופות מדללות דם לחולים העוברים את הניתוחים הללו, אולם התרופות עלולות לגרום דימום פנימי, לעומת המכשיר, שהוא נטול תופעות לוואי. קיימים בשוק מכשירים נוספים דומים לזה של מדיקל קומפריישן, אך החברה קיוותה לבדל את עצמה, בכך שערכה ניסוי קליני שהראה כי המוצר שלה טוב כמו תרופה.

 

 

לכתבה ב"גלובס" >> מאת גלי וינרב
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007