הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המניה שטסה ב-40% במהלך המסחר - וסיימה בעלייה של 5.5% בלבד
2.04.17

 

חברת ביונדווקס פרמצבטיקה, המפתחת חיסון אוניברסלי לטיפול בשפעת, שוב עולה על רדאר המשקיעים. החברה מנס ציונה תקבל מענק של 4 מיליון שקל (20% מתקציב המענקים הכולל) מהרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה שבמשרד הכלכלה. המענק יינתן לצורך הקמת מפעל, בו תערוך החברה סדרת בדיקות בשלב 3 של הניסוי הקליני לייצור חיסון M-001. המפעל ישמש לייצור אצוות לניסוי, וכן לשלב המסחור של החיסון.

 

החברה מתעתדת להקים את המפעל בירושלים, והוא יהיה בעל כושר ייצור בינוני, עם תפוקה שנתית פוטנציאלית של עשרות מיליוני מנות חיסון. החיסון המפותח נועד לספק הגנה מפני זנים עכשוויים ועתידיים של שפעת עונתית ופנדמית. עד כה בוצעו חמישה ניסויים קליניים בבני אדם, אשר הראו כי החיסון בטוח ואימונוגני למספר זני שפעת.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת גיא ארז
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007