הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ביוליין גייסה 25 מיליון דולר לניסויים בתרופות לסרטן - המניה ירדה ב-15%
2.04.17

 

מניית מפתחת התרופות ביוליין, שהמטה שלה נמצא במודיעין, איבדה ביום שישי 16% משוויה במסחר בנאסד"ק, בעקבות גיוס הון שביצעה בסכום של 25 מיליון דולר - במחיר הנמוך ב-27% ממחיר המניה בתום המסחר ביום חמישי. הדיווח על הגיוס הגיע כשבוע לאחר שהחברה דיווחה על רכישה של החברה הבריטית Agalimmune תמורת 6 מיליון דולר - מחצית מהסכום במזומן והיתר במניות של ביוליין.

 

המניה, שנסחרת גם בבורסה בתל אביב, תפתח עקב הירידה את המסחר מחר בפער שלילי של כ-15% מול מחירה בבורסה המקומית, שצפוי להוביל לירידה בהתאם. עם זאת, המחיר שאליו ירדה המניה, 96 סנט, גבוה עדיין ממחיר המניות האמריקאיות (ADS) ששילמו המשתתפים בהנפקה, שרכשו כ-29 מיליון מניות במחיר של 85 סנט למניה. ביוליין גם העניקה לחתמים האמריקאיים (JMP) אופציה לרכוש עוד 15% מסך ההנפקה בתנאים דומים בתוך 30 יום.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת אורי תומר
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007