הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"נחשף הבלוף"? פיליפ מוריס הגישה ל-FDA בקשה להכיר בסיגריה החדשה שלה אייקוס כמוצר טבק לכל דבר
2.04.17

 

משנה כיוון: ענקית הטבק פיליפ מוריס הגישה ביום שישי בלילה בקשה ל-FDA להתחיל לשווק בארצות הברית את הסיגריה החדשה שלה אייקוס, המבוססת על חימום ולא על שריפה, תחת סיווג של מוצר טבק רגיל, כלומר - שיחולו עליה כל ההגבלות על פרסום ושיווק ואזהרות בריאות כפי שקיימות לגבי כל סיגריה רגילה. בקשה זו היא שלב הכרחי לפני התחלת שיווק האייקוס בארצות הברית, שכן ללא קבלת היתר כזה מה-FDA לא ניתן להתחיל למכור מוצר טבק בארה"ב.

 

הבקשה הוגשה בתהליך מקביל - ולא כתחליף - לבקשה המקורית שהגישה החברה להכיר באותו מוצר עצמו גם כמוצר "מופחת סיכון". כך, למעשה, ביד אחת טוענת החברה כי מדובר במוצר טבק מופחת סיכון, וביד השניה - כי מדובר במוצר טבק לכל דבר. יתכן כי יש בכך גם משום הכרה של פיליפ מוריס בכך שה- FDA לא צפוי לאשר לה להגדיר את אייקוס כמוצר מופחת סיכון.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>


 
מאת רוני לינדר-גנץ
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007