הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר טיפול תחזוקה חדש לסרטן השחלות
2.04.17

 

ה- FDA אישר את התרופה niraparib (Zejula) - poly ADP-ribose polymerase inhibitor – לטיפול בנשים מבוגרות עם סרטן אפיתיליאלי חוזר בשחלות או בחצוצרות או סרטן ראשוני בפריטוניאום. התרופה מיועדת לחולות שהציגו התכווצות מוחלטת או חלקית של הגידול בעקבות טיפול כימותרפי מבוסס פלטינה.

 

יעילות התרופה נבדקה בקרב כ- 550 חולות. חציון ההישרדות ללא התקדמות המחלה היה ארוך יותר בקרב החולות שטופלו ב- niraparib בהשוואה לחולות שנטלו פלסבו (21 חודשים מול 5.5 חודשים בקרב חולות עם מוטציות BRCA, 9.3 מול 3.9 חודשים בקרב חולות ללא מוטציות).

 

Zejula קיבלה מעמד של תרופה יתומה באופן ספציפי עבור הטיפול בסרטן שחלות אפיתליאלי חוזר. עקב מעמדה קיבלה תמיכה ותמריצים לעידוד פיתוחה עבור הטיפול במחלות נדירות.

 

  

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007