הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הנחיות עדכניות ל- Brachytherapy לטיפול בסרטן הערמונית
2.04.17

 

ה- American Society of Clinical Oncology וה- Cancer Care Ontario פרסמו קווים מנחים עדכניים חדשים בנוגע לבריתרפיה לטיפול בסרטן הערמונית.

 

להלן עיקרי הדברים שפורסמו ב- Journal of Clinical Oncology:

 

• על החולים לקבל ייעוץ "עדיף מולטי דיסציפלינארי" בנוגע לאפשרויות הטיפול.
 
• חולים שבחרו brachytherapy צריכים לקבל את הטיפול רק במרכזים העומדים בסטנדרטים מחמירים של איכות.
 
• לאחר שסקר חמישה מחקרים אקראיים סיכם הפאנל כי לא ניתן לקבוע האם הטיפול מקנה יתרון הישרדותי בהשוואה ל- external-beam radiotherapy.
 
• יש להציע לחולים המצויים בסיכון נמוך הבוחרים בטיפול פעיל – brachytherapy במינון נמוך, external-beam radiotherapy או כריתה רדיקלית של בלוטת הערמונית.
 
• יש להציע לחולים המצויים בסיכון גבוה ומטופלים ב- external-beam radiotherapy ו- androgen deprivation, גם ברכיתרפיה – במינון גבוה או נמוך.
 

 

  

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007