הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את התרופה Dupixent – זריקות לטיפול ב- atopic dermatitis
2.04.17

 

ה- FDA אישר את התרופה (dupilumab (Dupixent לטיפול ב- atopic dermatitis בינונית עד חמורה. התרופה מיועדת למבוגרים הסובלים מאקזמה שאינה מגיבה כראוי לטיפול מקומי או שאינם יכולים לקבל טיפול שכזה. עלות התרופה היא כ- $37,000 לשנה.

 

הנוגדן החד שבטי האנושי הניתן בזריקה נקשר לחלבון המעורב בתהליך המחלה – תת היחידה אלפה של הקולטן ל- interleukin-4. שני מחקרים הדגימו כי עור נקי ללא אקזמה היה נפוץ יותר בקרב חולים שטופלו ב- dupilumab בהשוואה לחולים שטופלו בפלסבו (37% מול 10%) לאחר 16 שבועות של טיפול.

 

תופעות הלוואי של התרופה כוללות תגובות אלרגיות חמורות, דלקת בלחמית ו- keratitis. חלק מתופעות הלוואי הנפוצות יותר כוללות תגובות באתר הזריקה, פצעי קור באזור הפה ודלקת עיניים ועפעפיים.

 

  

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007