הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חמישה ניסויים לכבוד האביב
28.03.17

 

תפוז יורק אש


מה צריך?

קליפה של תפוז ומצית או נר

 

מה עושים?
מדליקים את המצית או הנר וסוחטים ליד הלהבה את קליפת התפוז. העסיס שניתז מתלקח

 

למה?
בתוך התאים שבקליפות של פירות ההדר נמצאים שמנים דליקים ותרכובות פחמן. השמנים מעניקים לפירות ההדר את הריח האופייני שלהם, שנשאר על ידיים אחרי שמקלפים אותם. תפקידם המקורי של השמנים הוא הגנה על הפרי הצומח מפני מזיקים. כאשר לוחצים על הקליפה, התאים שבה מתהדקים והשמן האגור בהם ניתז החוצה. כשהשמנים הדליקים פוגעים בלהבת הנר, הם נדלקים ויוצרים מחזה מרהיב. רק בזהירות לא לשרוף שום דבר

 

 

 

לכתבה במכון דוידסון >>

 

 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007