הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מחקר מקיף ב-69 מדינות מחזק את הטענה שרוב סוגי הסרטן נגרמים באקראי
28.03.17

  

מחקר מקיף שנערך ב–69 מדינות מחזק את טענתם של חוקרים אמריקאים לפיה רבים מסוגי הסרטן מקורם במוטציות גנטיות אקראיות, ולא בגורמים תורשתיים או סביבתיים. לפני שנתיים פרסמו חוקרים מאוניברסיטת ג'ונס הופקינס בבולטימור שבמרילנד את מחקרם הראשון בנושא וטענו כי "לרוב מדובר ב'מזל רע', כלומר מוטציות אקראיות, הנוצרות בעת שכפול הדנ"א בתאי גזע נורמליים, לא סרטניים". מחקרם עורר דיון סוער וביקורת בקהילה המדעית. במחקר ההמשך, שפורסם בכתב העת Science, התבססו המדענים על מסד נתונים רחב יותר.

 

 

לכתבה ב"הארץ" >>מאת עידו אפרתי
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007