הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

השפעת הטיפול התרופתי על איכות החיים של חולי סוכרת הסובלים מכאבים עקב peripheral neuropathy
28.03.17

 

Duloxetine, venlafaxine, venlafaxine, oxcarbazepine, tricyclic antidepressants, atypical opioids (לדוגמא, tapentadol) ו- botulinum toxin, יעילים יותר מפלסבו להפחתת הכאב הנובע מ- diabetic peripheral neuropathy, כך על פי ניתוח שפורסם בכתב העת Neurology.

 

במסגרת המחקר נותחו תוצאותיהם של 50 מחקרים חדשים שעסקו בתרופות שונות לטיפול ב- diabetic peripheral neuropathy, כמו גם 50 מחקרים נוספים שתוצאותיהם נותחו במסגרתה של סקירה שפורסמה בשנת 2011.

טיפולים לא יעילים כללו dextromethorphan, gabapentin, typical opioids (לדוגמא, oxycodone),

topical capsaicin ו- mexiletine.

 

הראיות לא היו חזקות מספיק על מנת להסיק מסקנות חותכות בנוגע להשפעת הטיפולים השונים על איכות החיים של החולים.

 

 

  

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007